Фільм Піймання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі картини, знаходиться групи вчених, які виконують один експеримент. За всю історію людства, на планеті існувало безліч диваків, які хотіли змінити звичний хід речей. Але ніхто так близько не підібрався до основної таємниці всесвіту як ці вчені. У ході свого експерименту, вони намагаються довести, що можна зробити в будь-якому місці з свого минулого. Час і простір, це всього лише тимчасові величини, які можуть змінюватися в залежності від того, які події відбуваються. Герої хочуть довести те, що минуле теж може змінитися в залежності від того, що буде відбуватися далі.

Один за одним вони випивають особливу рідину, яка допомагає їм подолати тимчасові і просторові бар’єри. Чи зуміють ці люди відшукати те, що вони хочуть, або це просто неможливо? В ході виконання свого дивного, але, на їх думку, потрібного експерименту, здається їм вдається змінити складову всесвіту.

Що тепер буде з протагоністами ніхто не знає, але точно відомо те, що події цієї гостросюжетної картини не залишать глядачів байдужими. Фільм Піймання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Эгнью
В ролях: Аманда Уайсс, Нора-Джейн Нун, Джонатан Ховард, Катрін Аннетт, Родні Роуленд, Енні Монро


загрузка...