загрузка...


Виявлені докази існування паралельних світів надихнули вчених з різних країн. Завдяки державній підтримці та наданому новітньому обладнанню японські фахівці опинилися на порозі грандіозного відкриття. В Америці подібних результатів домоглися двоє ентузіастів в скромній лабораторії, облаштованій на околиці невеликого містечка. П’ять років тому представлені в Управління перспективними дослідницькими проектами напрацювання дозволили фізикам вибити необхідне фінансування. Розроблена теоретична база не задовольняла куратора. Містер Добкінс вимагав продемонструвати комерційну телепортацію в дії.

З величезними труднощами вдалося умовити продовжити роботи. Страх зупинитися за крок від перемоги змушував піти на ризик. Чендлер приймає рішення запустити максимальну потужність. Зникле яблуко було незаперечним свідченням вдалого експерименту. Мет запропонував зустрітися в альтанці на березі річки і відзначити успіх. Чекаючи чоловіка, Джейн роздумувала про наступні етапи. Відволіктися від роздумів змусив телефонний дзвінок. Коханий просив подбати про дітей і зізнавався в коханні, а потім зв’язок обірвався.

Стривожена жінка вискочила на дорогу і побачила машини швидкої допомоги і поліції. Велосипедист, який потрапив в автокатастрофу, помер, не приходячи до тями. Фільм Портал (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон В. Сото
Актори: Джаг Панну, Хейлі МакЕлхінні, Адам Ті Перкінс, Бен Мортлі, Майлс Поллард, Ryan Panizza, Жаклін МакКензі, Джон Макферсон, Шеннон Беррі, Трой Кауорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress