Фільм Проблеми сірих прибульців (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Проблема існування інопланетних прибульців ніколи не перестане хвилювати душу людини, що намагається в усьому, як слід розібратися. Для того, щоб це зробити найчастіше збираються наукові експедиції, члени яких відправляються в космічний простір заради пошуків дивних істот, невивчених і до цього часу. В один прекрасний день на планету Земля несподівано падає величезний метеорит, падіння якого примудрилося пробудити позаземні сили. В результаті того, що сталося, молоду дівчину викрадає Сірий інопланетянин, який бажає допомогти жителям Землі.

У цій непростій справі йому потрібен був помічник і карта впала саме на цю жінку. Разом їм потрібно було спробувати встигнути до того моменту, поки істота не заразило всю планету. Людям стало відомо, що так звані сірі гуманоїди є об’єктом дослідження вчених, що займаються вивченням неофіційної науки, під назвою уфологія. Фільм Проблеми сірих прибульців (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З існуючих свідоцтв може запросто складеться опис цих інопланетян: невеликі без певної статі істоти, що мають гладку шкірку світло-сірого кольору, з величезною головою і чорними очима. Що ж чекає людство після їх появи? Як вирішиться ситуація, що склалася?

Режисер: Грег А. Сейджер
Актори: Тара Елізабет, Еліс Крокер, Марія Пікколі, Дреа Кінг, Шантель Канзанезе, Тай Фенікс


загрузка...