загрузка...


Просторами нескінченної Всесвіту мчить вперед у незвідану даль космічний корабель з екіпажем на борту. Відважні астронавти, не знаючи, яка доля їх чекає, сповнені рішучості і впевненості в тому, що поставлене перед ними завдання буде успішно виконано. Однак небезпек в космосі незліченна кількість, багато з них доведеться випробувати на собі відчайдушним сміливцям. Коли їхній корабель терпить лихо і полагодити його немає можливості, вони залишають його на рятувальній капсулі. Вони вже близькі до мети і майже врятовані, як раптом їх атакує агресивно налаштований інопланетянин.

Основні дії даної кінокартини розгортаються в космічному просторі. 5 членів екіпажу намагаються знайти порятунок в спеціальній капсулі, яка призначена тільки для чотирьох чоловік. Доведеться потіснитися, адже іншого виходу просто немає. Їх корабель розбився і вони дивом залишилися в живих. Ці пасажири вже були готові відправитися на Землю, коли стався неприємний інцидент. Вся справа в тому, що на рятувальну капсулу увірвався інопланетний гість з явно негативними намірами.

Він крушить все на своєму шляху і вже готовий взятися за людей. Адже це ласий шматочок для його голодного шлунка. Потрібно добряче постаратися, щоб банально вижити в цій непростій ситуації. Фільм П’ятий Пасажир (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Скотті Бейкер
В ролях: Даг Джонс, Марина Сиртис, Мінді Робінсон, Тім Расс, Армін Шимерман, Девід Лім

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress