Фільм Рівень 16 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі історія виявляється дівчина по імені Вів’єн. Їй треба пройти до 16-го рівня в одній з таємних організацій. Це місце готує до життя справжніх жінок. Дівчатка навчаються там з самого дитинства, і згідно з програмою закладу, повинні пройти шістнадцять кроків. У фіналі самим старанним ученицям пройшов всі рівні буде щастя, ну принаймні так говорять правила. Дівчатка вчаться бути ідеальними жінками, які знають своє місце. Попереду їх чекає дуже важкий шлях, 16 ступенів цієї програми буде складно подолати.

Багато речей які відбуваються в подібних таємних установах є незаконними, але тільки бідні учасниці не знають про це, і піддають своє життя великій небезпеці. Їм говорять про те, що якщо вони пройдуть шістнадцятий рівень, який вважається найскладнішим то їх автоматично візьме на удочеріння сама впливова сім’я. Фільм Рівень 16 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ніхто не знає правда це чи ні, нікому не вдавалося дійти до таких високих ступенів програми. Від несправедливості, яка відбувається в цьому житті може померти навіть надія. Що чекає молодих створінь попереду?

Режисер: Данишка Естерхазі
Актори: Кеті Дуглас, Селіна Мартін, Сара Каннінг, Пітер Аутербрідж, Amalia Williamson, Кейт Віккері, Сара Беттенкур-ДаСилва, Джоель Ферроу, Marie Carriere Gleason, Джозетт Хэлперт


загрузка...