Фільм Робот Сорі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основа фільму — реальна і вкрай трагічна, тому дивитися корейський фільм Робот Сорі означає переживати двоякі почуття. З одного боку картина, азіатський фільм Робот Сорі, досить химерна і оригінальна, але з іншого боку пожежа на станції метро в Тегу дійсно мав місце в недавній історії Південної Кореї, люди загинули, країна була шокована, а родичі загиблих роками не могли прийти до тями і знайти сили продовжувати життя, залишивши трагедію в минулому.

Один з таких цілком реальних людей, які десь реально існують і зараз, став одним з головних героїв цього трагікомічного фільму — дивитися онлайн корейський фільм Робот, Сорі. Маленька донька Хе-Гвана, як і дві сотні інших нещасних, загинула в жахливій пожежі, що сталася в метро міста Тегу десять років тому. Пожежа була настільки сильною і руйнівним, що тіла багатьох жертв не підлягали упізнання, дочка Хе-Гвана не знайшли на місці трагедії і це дає батькові надію продовжувати пошуки і вірити, що насправді його крихітка просто загубилася і чекає, коли тато знайде її і приведе додому. Уже десять років Хе-Гван веде безуспішні пошуки і, можливо, це сумна історія тривала б до самої смерті, але тут сталося справжнє диво і на допомогу герою прийшов робот, натуральним чином звалився з неба.

Взагалі-то, розумний робот, що володіє ІІ і має доступ до будь-якої інформації, покинув орбіту і полетів на Землю з іншою метою, але коли його шляхи перетнулися з Хе-Гваном, два героя, жива людина і робот, об’єднали зусилля і вирушили на пошуки зниклої дівчинки — азіатський фільм, корейський фільм Робот Сорі 2016.

Режисер: Лі Хо-дже
Актори: Сон-хв, Чи Хі-джун, Чи Хані, Кім Вон-хе, Чхе Су-бін, Щим Ин-ген, Рю Джун-йоль, Чон Гук-хван, Квак Щі-ян, Чон Хе-джин


загрузка...