Майбутнє людства висить на волосині, оскільки обидві сторони змагаються в часі, щоб знайти Родовід Іуди Іскаріота. Коли Лексі Сміт, проста студентка коледжу, опиняється в центрі тотальної духовної війни, вона змушена довіряти абсолютно незнайомій людині. Викрадена, врятована, потім ховається, вона знає, що повинна діяти, але буде у неї достатньо часу, щоб врятувати людство? Ген насильства виявлений-виявляється, все це засноване на родоводі Іуди Іскаріота-починаючи світову кризу, коли уряди змушують людей проходити тестування, щоб визначити, чи вчинять вони насильницький злочин.

Студентка коледжу Лексі Сміт знаходиться в середині всього, так як наука і релігія стають одним, демони і ангели починають з’являтися, і людство готується до кінця всіх речей. Мені дуже сподобалася та частина фільму про розлом, де вона стає уроком історії втрачених книг Біблії і того, як стався потоп і демони на Землі. Ймовірно, більшість людей було б відкладено такою кількістю експозиції-це чесно подрібнює фільм до зупинки, але це була моя улюблена частина всього цього. Сам фільм було просто візуально приємно дивитися, він створив відчуття хорошого кінематографічного досвіду. Фільм Розлом (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хороший оригінальний сюжет, відмінні актори і добре зняте кіно. Примітка гідні згадки Лиходій року Девіс Осборн, який грав Самайаза! Будьте впевнені, щоб побачити це, коли випущений в січні цього року!

Режисер: Дженні Айверс
В ролях: Кера О Брайон, Хлоя Лукасиак, Девен Бромм, Тімоті Е. Гудвін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress