Фільм Шазам (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серед супергероїв, відомих по всьому світу, одним з найцікавіших персонажів коміксів є Капітан Марвел, він же Шазам. Справа в тому, що, на відміну від колег, цього супер хлопець має дві іпостасі. Основна особистість в цьому тандемі — підліток Біллі Бейтсон. Він здатний перетворюватися на дорослого чоловіка, наділеного понад здібностями. Для перетворення йому необхідно вимовити чарівне слово, і після цього над ним починають блищати блискавки. Один сильний розряд проходить крізь тіло хлопчини, і він перетворюється. Свою унікальність хлопець отримав в результаті знайомства з могутнім чарівником на ім’я Шазам.

Він залишився останнім чарівником зі своєї країни, оскільки вся магічна вежа була зруйнована лиходієм на ім’я Чорний Адам. Цей давньоєгипетський персонаж є попередником Шазама, і теж об’єднує в собі риси кращих богів Стародавнього Єгипту. Роль головного антагоніста виконав Дуейн Джонсон, ідеально вжившись в роль підступного громили, навмисного знищити добро на всій планеті. Біллі доведеться встати на захист людства, адже лише йому під силу здолати негідника в чорному. Хлопчик, точніше його альтер-его, наділений міццю Ахіллеса, а також кращими якостями всіх богів Олімпу. Хто з супер-хлопців виявиться сильнішим?

На чиєму боці буде перемога? Які дивовижні вміння зможе розвинути в собі головний герой, поставлений у важкі умови? Як від реагує його сім’я на все ті зміни, що відбуваються з Біллі? Фільм Шазам (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Ф. Сандберг
В ролях: Закарі Лева, Марк Стронг, Джек Ділан Грейзер, Рон Сепас Джонс, Ешер Енджел, Грейс Фултон, Фейт Херман, Купер Ендрюс, Марта Міланс, Йен Чен


загрузка...