«Шукач світанку» 2018 в хорошій якості HD 720p. Майбутнє. Наша зірка по імені Сонце постаріла і починає вмирати. Людству загрожує неминуча загибель. Космічна експедиція Шукач світанку направляється до далекій планеті для пошуку рідкісного мінералу під назвою Зоряний пил. Ця субстанція дозволить заново розпалити наше світило і врятувати Землю від вимирання. Але члени експедиції не підозрюють, що їм належить зустріч з високорозвиненим істотою, яка перевершує землян за всіма параметрами.

Чи вдасться астронавтам завершити покладену на них високу місію і перемогти інопланетного монстра? В 2245 році, коли Сонце загрожує стерти з лиця землі все людство, «Шукач світанку» його переслідує п’ять найманців, які вирушають на пошуки рідкісного мінералу під назвою «зоряний пил», щоб врятувати вмираюче світило.

Однак після того, як їхній корабель налітає на незнайому планету, їх починає переслідувати істота, куди розвиненіша, ніж вони зустрічали раніше. Фільм Шукач світанку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Прайс
Актори: Карл Бейлі, Марк Чікойн, Джордан Метлок, Енджел Грейнджер, Нейтан Дж Кресс, Джеймс Кроак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress