Фільм Спалах (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Три молоді жінки грають в гру InterMate в космічному просторі паралельної всесвіту. З допомогою цієї гри, що представляє собою реальні побачення в сліпу, жінки хочуть випробувати ейфорію спалаху. Несподівано наші героїні опиняються в пастці на землі в пошуках зниклого гравця. Жінкам судилося зустрітися з різними чоловіками, на яких вони відчувають екстатичні постріли. Весь цей час їх переслідує незграбний майстер Реальності, завдання якого — закрити діру між реальностями до того, як Мультивсесвіт буде назавжди змінена.

У космічному середовищі існування в паралельному всесвіті три молоді жінки грають в гру InterMate-реальні побачення наосліп, щоб випробувати ейфорію спалаху. Несподівано вони опиняються в пастці на землі в пошуках зниклого гравця. Жінки стикаються з різними чоловіками, на яких відчувають екстатичні постріли.

Весь цей час їх переслідує незграбний майстер Реальності, завдання якого — закрити діру між реальностями до того, як Мультивсесвіт буде назавжди змінена. Фільм Спалах (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Лернер
В ролях: Майя Стоян, Іде Лім, Еллісон Данбар, Блайт Оффарт, Лорен Йорк, Малія Річардсон, Джонатан Голдштейн, Ентоні Наполі, Джералд Дауні, Джон Патрік Джордан


загрузка...