Великі фармацевтичні компанії протягом довгих років намагалися знайти ліки, яке може спотворювати сприйняття, що допоможе людям, які опинилися у стресовій ситуації. Метою вчених була допомога чоловікам, які повернулися з гарячих точок і не привыкающих до мирного неба над головою. Найчастіше, такі люди відчувають нескінченний стрес і вважають себе справжніми ізгоями. Багато з них намагаються змінити життя кардинальним чином, але всі їх спроби знайти безмежне щастя зазнають нищівної поразки.

Здається, з нещасними можуть працювати психологи, але навіть такі фахівці не допомагають людям влитися в ритм життя. Вчені досягають неймовірних висот. Вони створюють необхідний препарат, і різні рекламні компанії починають просувати це чудодійний засіб. Люди бачать рекламу і вважають, що ліки допоможе їм впоратися з величезними соціальними і політичними труднощами. В центрі сюжету опиняються волонтери, які приймають рішення брати участь в експерименті з виявлення побічних ефектів недавно з’явився на ринку препарату.

Вони сподіваються, що все пройде якнайкраще, але навіть не підозрюють, що це необдумане рішення призведе до неприємних наслідків. Фільм Спотворене сприйняття (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кейт Ріїс Дейвіс
В ролях: Дженніфер Бланк, Джон Уертас, Джейд Тейлор, Эмрис Купер, Меттью Зифф, Марк Бернес, Нікола Марі Фін, Джон Феллон, Ріко Симоніні, Нік Ст. Ніколсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress