Фільм Стрибки у часі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багато людей знають про те, що подорожі за часом можуть бути дуже небезпечними. Нехай все це тільки теорії, але інформація про наслідки зміни подій відома багатьом. Власне незабаром, на своїй власній долі про це дізнатися п’ять героїв. Між собою вони ніяк не пов’язані, та й живуть в різних точках світу. Саме подорожі в часі і наслідки цих дій, є деталлю, що об’єднує цих людей. Кожен, так чи інакше, буде замішаний в це одвічне питання про можливість подорожей через час. І звичайно ж, кожен зустріне свої наслідки зіткнення з подібним явищем.

Переміщення у тимчасовому коїтус дозволили б змінити непорушні поняття, застали події розвиватися в особливій послідовності. У різних куточках планети знаходять способи переміщатися в просторі для досягнення своїх цілей. Наскільки серйозні наслідки подібних маніпуляцій? Яких результатів очікувати цивілізації після таких експериментів? Фільм Стрибки у часі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

П’ять коротких, проте вельми захоплюючих історій, що випливають з різними людьми в різних куточках Планети, які пов’язує одна тематика: час — чи можливі подорожі в часі, можливо подібним способом змінити хід подій, і чи здатна людина вплинути на долю.

Режисер: Свенд Плуг Йохансен
В ролях: Тейлор Герард Харт, Матильда Норхольт, Петра Стадуан


загрузка...