загрузка...


Хлоя живе прекрасним життям. Її обожнюють батьки, цінують друзі та однокласники. Героїня кінокартини «Темний світанок» вельми щаслива, що знаходиться в подібному люблячому оточенні. У дівчини є невелике хобі: вона обожнює знімати важливі життєві події на власну відеокамеру, і через тривалий час, переглядати відеоархів. За роки, у неї накопичилося багато матеріалу. Вона знімала свята, урочисті моменти з життя сім’ї, поїздки і грандіозні покупки.

Незабаром, Хлое виповнилося шістнадцять. Вона добре відсвяткувала цю подію, і за звичкою, зняла на камеру. Через пару днів, на Землю вторглися прибульці. Вони стрімко знищували цілі міста, завдяки потужному зброї. Військовим і політикам не вдається знайти спосіб, як зупинити тотальне руйнування планети. За лічені тижні, велика частина населення загинула. На жаль, батьки героїні, теж померли. Їй доводиться намагатися самостійно виживати в шаленому світі, де кожен перестав хвилюватися за життя іншого. Ховаючись в підвалах і харчуючись недоїдками, вона з сумом переглядає старі відео.

Пізніше, дівчина зустрічає невелику групу повстанців, які бажають об’єднати всіх тих, хто вижив для боротьби з інопланетянами. Вона приєднується до них і готова боротися за бажану свободу. Фільм Темний світанок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дрю Кассон
Актори: Мері Лідла, Дрю Кассон, Стюарт Ешен, Том Скарлетт, Джеймі Пол, Сем Картер, Mawaan Різван, Грузія Бредлі

загрузка...