Неша подобалася його життя, він був задоволений своєю роботою, коия кожного разу була різною, тому і захоплюючою, йому відмінно виплачували через виконання різного роду доручень, а як скоро він повертався додому, на нього чекала прекрасна дама, яку він дуже любив. Однак як тільки сталася віртуальна революція, а пізніше пішла з цього світу його любов, Неш ніяк не знав, як йому існувати далі. На роботу йому більш бродити ніяк не хотілося, а про те, щоб познайомитися з такий-сякий-то дамою, він в тому числі і ніяк не марив, так як йому було добре відомо, ніби люди закінчили вилазити на вулиці, тому що велика частина народонаселення планети ніяк не полишало підступи, в якому місці мали можливість робитися ким завгодно і гратися в будь-яку забаву, коия була краще особисто дійсності.

Правда і сам Неш з недавніх часів також став приєднаним, так іменували тих людей, які дуже рідко залишали умовний світ. Все-дійсно час від часу герой виникав на працю, проте нині йому потрібно було вишукати злочинців в масової підступи. Не так давно йому довірили відшукати так званих некромансеров, які промишляли тим, ніби були в тій чи іншій забаві і вбивали інвесторів, при цьому гинули ніяк не тільки аватари, однак і правлячі ними люди. Дані вбивці позбавили життів 149 інвесторів, а у Неша був тільки адресу, в якому місці він мав можливість відшукати хоч 1-го злочинця. Йому ніяк не пощастило, як тільки він опинився на місці, такий-сякий-то здоровий представник сильної статі його побив, а пізніше ще й знаряддя богатиря відібрав, після чого тихо пішов. Пізніше Неш позичить простір в забаві 1-го некромансера, щоб з’ясувати як дозволено більше про дану групу вбивць.

Він в тому числі і не особливо здивується, як скоро зрозуміє, ніби став у віртуальному світі симпатичною жінкою, а як тільки йому пізніше потрібно битися з величезним військовим роботом, Неш осмислить, ніби вигадки інвесторів відвідують зовсім незвичайними. Фільм Віртуальна революція (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гі-Роже Дювер
В ролях: Йохен Хаегеле, Ерік Кайлі, Д. Елі Хаддад, Петра Сіландер, Майк Допуд, Джейн Бедлер, Ніколас Ван Беверен, Емільен Де Фалько, Кая Блоксейж, Максимильен Пуллен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress