загрузка...


Джош Кендвикс — успішний сценарист, який написав не мало фільмів. Черговий бестселер героя має незабаром вийти на великий екран, а поки що він і його команда займається зйомками майбутнього шедевра. Працюючи над черговою картиною, чоловік мимоволі ставати частиною свого ж сценарію. На Лос-Анджелес обрушується катастрофа. Вулкан раптом починає вивергатися, а вулиці міста покриває гаряча лава. Одні жителі миттєво згорають, інші намагаються якнайшвидше покинути місто, ну, а треті і зовсім беруть на себе величезну відповідальність врятувати якомога більше невинних жертв вмираючого міста.

Джош виявляється сміливців і об’єднавшись з вченим Квіна Ірвіном намагається знайти спосіб зупинити природне явище. Незабаром до героїв приєднується ще і голлівудська зірка — Кет Ріверс. Тепер відважна трійця вирушає на порятунок рідного міста, який продовжує покриватися нестерпно гарячою лавою. Звичайно герої розуміли, що з природою жарти погані, але відвага і бажання відстояти рідні місця опиняються понад усе.

Джош, Кет і Квін зіткнутися з непередбаченими ситуаціями, але подібно солдатам впоратися з усіма неприємностями по ходу рятувальної операції. Фільм Виверження: Лос-Анджелес (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шон Кейн
В ролях: Меттью Уиллиг, Ерік Этебари, Метт Ріді, Христина Рен, Лианн Твиден, Лексі Джонсон, Гаррі Ван Горкум, Емі Паффрат, Меттью Еткінсон, Вікторія Габріелла Платт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress