Трохи часу пройшло після останньої великої галактичної битви і знову виклик кинутий Адорастіусом-принцом семи сузір’їв. Цей злий негідник не був знищений, а значить знову спонукає Всесвіт до безладу, погрожуючи використовувати нову зброю небаченої руйнівної сили. Геліос — командир сил опору повинен перешкодити цьому недоумку, не дати роздути вогонь війни, зберегти космічний простір від нехтування. Повинен бути закон проти режисерів-сценаристів, що знімаються в своїх фільмах. Зазвичай це показник того, наскільки поганою буде гра…і, о боже, це погано.

Я знаю, що він не намагається сприймати себе серйозно, але все-таки, якщо ви дійсно очікуєте, що люди платять гроші, щоб купити це, то, принаймні, спробуйте докласти деяких зусиль. Коли подібні фільми мають більший бюджет і кращу акторську гру, ви повинні знати, що ваш продукт буде смердіти…поганий. Фільм Владики Галактики (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Королівство Семи Галактик знову опинилося в небезпеці. Злісний принц Адорастіус втік з під варти, погрожуючи найсильнішою зброєю у Всесвіті. Доля всього живого лягла на плечі Владик Галактики.

Режисер: Фон Білка
В ролях: Захарія Харт Бейкер, Ден Андерхілл, Джим Поволо, Фон білка, Джон Раїла, Мел Горша, Марісса Ленті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress