Дуже неприємна історія сталася з героєм даного фільму чоловіком на ім’я Колуа. Тільки зовсім недавно його життя йшло розмірене низкою, і ніщо не віщувало такого стрімкого і негативного розвитку подій. Він вважав себе прекрасним сім’янином, одружився з великою любов’ю на хорошій жінці і потопав в тихому і такому безтурботному сімейному щастя. Але щастя на те і цінується так високо, що приходить далеко не до кожного, та й то не на довго. Відвернулося воно і від героя даного сюжету. Одного разу він по нещасливій випадковості став свідком жорстокого вбивства.

І незрозуміло з яких причин, але саме з цього моменту він став перетворюватися на справжнього параноїка. У Колуа почалися не проходять галюцинації, що змінюються нічними кошмарами. З ним стало небезпечно залишатися наодинці. Хорошу роботу він втратив, люди його цуралися, і навіть власна дружина, не бажала більше проводити з ним жодної хвилини наодинці. Крім того, вона вирішила подати на розлучення і чесно оголосила про це своєму недолугому дружину. Чоловік став деградувати і падати в саму низину людського буття. Щоб остаточно не загинути з голоду він прилаштувався підробляти по чищенню килимів для заможних людей.

Одного разу йому надійшло досить дивне замовлення, який зразу здався Колуа дуже небезпечним. І все ж він поїхав в заміський особняк, де йому було призначено зайнятися чищенням. Фільм Хроніки хижих міст (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістіан Ріверс
В ролях: Хьюго Уівінг, Роберт Шіен, Стівен Ленг, Гера Хілмарсдоттір, Джихаї, Колін Селмон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress