Фільм Я, робот 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська фантастична стрічка «Я, робот 2» стане продовженням цікавого кінофільму, з’явився більш десятиліття тому, розповідаючи про роботів, що стали невід’ємною частиною існування людей. Ці розумні інтелектуальні помічники спочатку вирішують побутові негаразди, потім після модернізації і зовнішніх змін, поступово вклинюються у виробництво та інші важливі життєві аспекти людської діяльності. Компанія, що виробляє на промисловому рівні розумних роботів, готується до выпуфску інноваційної моделі NS-5,схожейво чому з людиною на фізичному зовнішньому рівні, і не поступаються в інтелекті середньостатистичному громадянину.

Але до цього при надзвичайно незрозумілих обставинах гине засновник компанії Леннінг, вся відповідальність лягає на нову модель, вже підготовлений до серійного випуску. Але неможливість такого результату зрозуміла не всім, адже в правилах, введених в чіп, який відповідає за мозкову активність, суворо забороняється завдавати шкоди людині при будь-якому розкладі ситуації. Доктор, що сумнівається в навмисному вбивстві глави компанії, запрошує детектива Спунера для детального розслідування сумнівних обставин. Сам детектив упереджено ставиться до машин, але проникаючи в обставини, змінює категоричність власної думки. Фільм Я, робот 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він стикається з розумним добродушним роботом Соні, пізнає людські емоції, адже творець перед загибеллю, встиг наділити його зовсім іншим не стандартним інтелектом. Але надмірне перенасичення людського світу штучними машинами, призводить до повстання роботів, погрожуючи людству негайним болісним зникненням.

Режисер: Алекс Пройас
Актори: Уілл Сміт, Брюс Грінвуд, Бріджит Мойнахан, Джеймс Кромвелл, Алан Тьюдік, Чі МакБрайд


загрузка...