У 1959 році учнів однієї з початкових шкіл попросили уявити, яким вони бачать майбутнє і намалювати те, що яскраво стоїть у них перед очима. На урочистому відкритті школи малюнки дітей були поміщені в так звану «тимчасову капсулу», роздрукувати яку мали намір через 50 років. Був там і досить дивний малюнок однієї дівчинки, який швидше за представляв упорядкований набір чисел. І ось при відкритті капсули він потрапляє в руки Калебу — синові професора-астрофізика Джона Кестлера.

Розглядаючи цей таємничий список, Джон бачить явну закономірність символів і намагається розібратися в тому, що б вони могли означати. Виявляється, ці цифри — не що інше, як відомості про масштабні катастрофи, що сталися за останні 50 років, а саме — вказано на координати і кількість жертв. Виходить, ці лиха були вирішені наперед, а лист, складений дівчинкою, являє собою «Знамення». Дані включають і які ще не виникли трагедії, тому Кестлер усіма силами намагається їм запобігти. Він знає, коли чекати наступної біди, але йому не вистачає допомоги і підтримки в цій благій справі.

Однак найбільше побоювання у Джона викликає те, з чим доведеться зіткнутися людству в майбутньому, адже малюнок не був закінчений, і низка цифр і чисел скоро обірветься… Фільм Знамення (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Пройас
Актори: Ніколас Кейдж, Чандлер Кентербері, Роуз Бірн, Лара Робінсон, Д.Г. Малоуні, Надя Таунсенд, Алан Хопгуд, Едріенн Пікерінг, Джошуа Лонг, Даніель Картер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress