Фільм Мифика 4: Сталева корона (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Марек разом зі своїми друзями звикла до того, що їм постійно доводиться потрапляти в самі різні пригоди. На цей раз їм належить зруйнувати підступні плани некроманта Зорлока, який вирішив зібрати всі зосередження Темряви. Героям фільму вдається здійснити напад на паровий візок, незважаючи на те, що вона перебувала під серйозною охороною. В ній знаходився самий останній камінь. Коли друзі вступили в сутичку з охоронцями, то їм вдалося їх знищити. Але коли Марек доторкнулась до каменя, то сталося непередбачене подія і він прокинувся. Ніхто не міг чекати того моменту, що цей могутній артефакт зможе прокинутися в цей момент.

Коли це сталося, то Зорлок відразу ж відчув. Він зміг встановити місцезнаходження головних героїв і відразу ж подався до них на зустріч. Коли герої кінострічки зіткнулися з ним лицем до лиця, то вони вирішили вступити в сутичку і при цьому чудово розуміли, що подолати його буде зовсім непросто. Фільм Мифика 4: Сталева корона (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їм ніяк не можна було допустити того, щоб останній камінь опинився в руках у лиходія, адже тоді вже точно ніхто не зможе зупинити, так як він отримає неймовірну силу. В цей час несподівано з’являється чарівник на ім’я Годжин Пай, який був учителем Мареки.

Режисер: Джон Лойд
В ролях: Джеймс Гейсфорд, Адам Джонсон, Jon Lang, Ів Мауро, Меттью Мерсер, Крістофер Робін Міллер, Ніккі Поснер, Ешлі Сантос, Кевін Сорбо, Мелані Стоун


загрузка...