Фільм Пливучі за течією (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Так вже влаштована людське життя, що в ній завжди є місце смерті і про неї людина змушена пам’ятати все своє життя. Сюжетна лінія «Пливучі за течією» охоплює відразу кілька історій, які тісно переплелися між собою. Тут розповідається про зради і любов, відносини між дітьми і батьками, ну, і звичайно ж, тема смерті не залишиться осторонь. Життя і смерть завжди йдуть рука об руку. Хтось приходить в цей світ, а комусь судилося його покинути. Хтось живе дуже довго і кожен день чекає смерті, а хтось помирає молодим, так і не встигнувши насолодитися життям.

Американський фільм-фентезі (We Are Boats) покаже, що життя завжди йде поруч зі смертю. Однак смерть має циклічність і віщує початок чогось нового. Хтось іде в інший світ, а хтось народжується. У центрі сюжетної лінії кілька абсолютно різних історій, головними героями яких виявляються різні люди. Однак ці герої протягом усього фільму перетинаються один з одним.

Між ними буде великий спектр почуттів та емоцій: дружба, любов, зрада і смерть… Глядач побачить вічні теми, де будуть висвітлені і відносини батьків і дітей. Фільм Пливучі за течією (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Берд
В ролях: Люк Хемсворт, Анджела Сарафян, Грем Грін, Джек Фалахи, Гайя Уайсс, Аманда Пламмер, Бу Бу Стюарт, Узо Адуба, Ману Интирэйми, Крістін Мінтер


загрузка...