Томмі втомився від неймовірних випробувань, які відбуваються в його житті, причиною для цього є внутрішні демони, не здатні залишити його в спокої. Попереду чоловіка чекали ще більші випробування, пов’язані з розслідуванням справи, в якій постраждала його мати. Перебуваючи в залі суду, йому належало визнати свою провину за смерть жінки, яка дала йому життя. Іншого вибору у Томмі просто не було, адже почуття провини має неймовірну силу, здатну зруйнувати життя людей, які його оточують. Він чудово розуміє, що його люблять, але в запалі навалилися випробувань йому не судилося відповісти їм взаємністю.

Попереду його чекає непросте рішення, але тільки правильний вибір дозволить йому врятувати життя тих людей, які віддані йому. Будучи в залі суду, Томмі повинен розкрити всю правду про свої злісні вчинки, нічого не приховуючи від прокурора і присутніх на засіданні. Він відмінно розуміє, що в майбутньому його чекатимуть терзання душі, але це в порівнянні з нинішніми випробуваннями є дрібницею.

Внутрішні демони просто не здатні залишити його в спокої, штовхаючи на фатальні вчинки, які в подальшому викликають почуття каяття і розчарування собою. Фільм Томмі б’ється з драконом на ім’я Сільвер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Широкий
В ролях: Люк Широкий, Селін Хелд, Девід Ендрю МакДональд, Майкл Кострофф, Елісон Фрейзер, Стівен Шолмеестерс, Роберт Мейплс, Пап Широкий, Калеб Пэддок, Калеб і Меттью Пэддок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress