Фільм Водяна (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центральним персонажем російського фентезійного фільму жахів «Водяна» виявляється мати-одиначка, яка приймає рішення відправитися в гості до батьків. Вона залишає галасливу столицю і разом з дітьми перебуває на територію невеличкого села. Місцеві жителі не дуже знайомі з цивілізацією, продовжуючи використовувати незвичайні старовинні предмети побуту. Однак це лише дрібниці в порівнянні з переконаннями. Виявилося, що люди всерйоз вірять в різноманітних містичних істот, які ховаються під покровом ночі. Подейкують, що нещодавно була помічена кошмарна відьма, що потягла в болото кілька туристів.

Природно, подібні заяви викликали у героїв непідробних сміх, адже хто при здоровому глузді повірить в розповіді про втілення хворої фантазії? На превеликий жаль недовіра випарувалася після дивного шуму, за яким послідувало трагічне викрадення. З настанням сутінків діти побачили незрозумілу істоту, спокійно ходячи по темних вулицях.

Воно звернуло увагу на хлопців і рушило до дверей, після чого просто віддалилося. Ближче до ранку з’ясувалося, що невідома сутність викрала їх мати… Фільм Водяна (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Барикін
Актори: Микола Невзоров, Катерина Барикіна, Нафиса Хайруллін, Ильдус Габдрахманов, Гузель Шакирзянова, Фанис Зиганшин, Юлія Захарова


загрузка...