загрузка...


Червоний — повстанець із Західної України. Гуров теж українець, але він — радянський льотчик. Доля звела цих двох в тюремному таборі. Під час війни вони були по різні боки барикад. Кожен воював за свою ідеологію. Віктор Гуров поділяв соціалістичні ідеї і принципи Радянського Союзу. Данило був націоналістом, українським патріотом. Він, як і його соратники, хотів незалежності для своєї країни. Вони ненавидять один одного. Але у в’язниці приходить усвідомлення, хто є справжній ворог України. Він впроваджує своїх людей в політичну систему країни, грабує населення, відбираючи і вивозячи національне багатство.

У неволі Гуров і Червоний зрозуміли, що за ідеєю, яка у кожного з них своя, ховається безмежна любов до своєї Батьківщини. У них спільна мета — обидва хочуть миру і процвітання в країні. Вони вирішили об’єднатися для її досягнення і навіть подружилися. У таборі дуже жорстке ставлення до ув’язнених. Удвох їм не впоратися з репресіями майора Абрамова. Було прийнято рішення підняти бунт і під час загальної галасу вирватися на свободу.

Незважаючи на безрозсудність ідеї, вона знаходить підтримку в таборі, практично одностайну. Втомлені від скотинячого відносини укладені хочуть зміни режиму. Фільм Червоний (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Заза Буадзе
В ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовський, Олег Стефан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress