Існує легенда про чорного козака. Він проклятий і не має можливості хоч колись побачити денне світло. І прокляв його свій же сотник за те, що козак заснув на стрьомі і пропустив татарський напад на загін. Всі його побратими загинули, і тільки чорний козак вибрався звідти живим, але проклятим. Багато хто знає про цю давню легенду. Анна теж про це чула. Її чоловік, теж козак, пішов на війну. Назад повернулася тільки шабля, кільце і трохи грошей. Вдова буде одна виховувати дочку.

Багато хто хотів би одружитися на красуні, але всім вона відмовила. Дівчина зауважує, що вночі починають відбуватися дивні речі: хтось робить саму складну роботу, яку їй дуже важко виконати. Анна вирішила сходити до ворожки, яка може чимось допомогти. Та дала дівчині пасхальне яйце, яке зможе зробити її на одну ніч невидимою. Фільм Чорний козак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І вона зустріла того легендарного чорного козака. І закохалася… Нехай їм і не судилося бути разом. Та й ще на село напали татари і полонили всіх дівчат, включаючи Анну. Вони дуже люблять українських полонянок…

Режисер: Владислав Чабанюк
В ролях: Василь Середенко, Марина Юрчак, Сергій Постольников, Олена Дідик, Руслан Павлюк, Наомі Уман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress