Фільм Дорога Елеонора (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героїнями фільму, поучившего назва Дорога Елеонора, стають дві чарівні, молоденькі дівчата і Еллі Макс. Глядачам доведеться з головою зануритися в небычную атмосферу далеких шістдесятих. Саме в цей період будуть розгортатися дії, які мають безпосереднє відношення до ракетного кубинської кризи. Дві миловидні дівчата з досить забезпечених сімей, ні в чому особливо не потребують несподівано приймають досить незвичайне рішення. Вони збираються відправитися в далекий, повний небезпек, непередбачуваних ситуацій подорож. Мета чарівних приятельок – відшукати Елеонору Рузвельт.

Колись жінка була першою леді Сполучених Штатів. Дівчата Еллі і Макс навіть не припускають, до яких наслідків призведе це незвичайне пригода. Юнацький максималізм, як звичайно, заважає тверезо оцінити обставини, що склалися, зваж можливі наслідки. Підлітки просто сідають в автомобіль і пускаються в авантюрне пригода. Їх шлях лежить через величезну країну. В які тільки халепи вони не потрапляють під час подорожі.

Однак ця далека, незвичайна поїздка стала для них справжнім випробуванням їхньої дружби на міцність, а не просто розважальним заходом. Фільм Дорога Елеонора (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Конноллі
В ролях: Ізабель Фурман, Ліана Лібераті, Джессіка Альба, Джош Лукас, Люк Вілсон, Клер ван дер Бом, Айони Скай, Патрік Шварценеггер, Джоел Кортні, Пол Йоханссон


загрузка...