В основі цієї історичної картини лежать реальні події. Доктор Керміт Госнеллу пощастило очолити клініку «Жіноче медичне товариство» в Західній Філадельфії. У цій клініці він і його підлеглі десятиліттями проводили аборти. Але, в один прекрасний момент діяльність клініки викликає інтерес у місцевої поліції. З’ясувалося, що доктор вів незаконну діяльність. На суді його визнали винним у смерті кількох немовлят та їх матерів. Цього американського аборціоніста охрестили найбільшим серійним вбивцею Америки. Ретельно розроблена операція з викриття злочинної групи медиків, які торгують наркотиками, приводить поліцейських і помічника прокурора Алексу Магуайер до лікаря Керміта Госнелла, власнику гінекологічної клініки в Пенсільванії.

Детективи дізнаються про факти переривання вагітності у жінок на пізніх термінах, що протизаконно. Рання інвалідність іммігранток, загибель недоношених малюків, кричуща антисанітарія, порушення норм лікарської етики – все це інкримінують підозрюваному, однак акушер впевнено ці чутки спростовує. Він допомагав потрапили в біду, і тільки. З усмішкою спостерігаючи за обшуком у власній квартирі, фігурант кримінальної справи демонстративно смажить яєчню і грає з гостей-правоохоронцями на роялі. Нарешті, медсестри і пацієнтки починають давати свідчення.

До спільної роботи підключаються експерти-криміналісти, фотографи, блогери, журналісти місцевих видань. Фільм Госнелл: Суд над Найбільшим серійним вбивцею Америки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Сірсі
Актори: Amelia White, Майкл Біч, Дін Кейн, Нік Сірсі, Сіріна Фіальо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress