Фільм Казанова. Останнє кохання (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Досвідченого спокусника привернула красуня, яка змусила не тільки забути про інші іграшки – а полюбити настільки ж потужно, як і жадати. Дав власне ім’я всьому подальшому сонму бабіїв старіючий шукач насолод Казанова вигнаний з Парижа наслідками амурного скандалу. Знайшовши тимчасовий притулок в незнайомому для себе Лондоні, венеціанський космополіт знаходить розраду в азартних іграх і епізодичних обольщениях місцевих дам, поки не зустрічає вразила його незнайомку.

У жерлі киплячого британського пороку цінитель виявив блискучий діамант-юну куртизанку, і негайно потурбувався за всяку ціну домогтися прихильності навіжені. Але красуня Маріанна де Шарпійон не поспішає здаватися, вислизаючи під всілякими приводами. Ледве наблизившись, кавалер вмить втрачає вислизає з гарячих обіймів спокусницю.

Відкинувши все, герой бажає тільки її-прийнявши кинутий виклик, підкорювач кидається в незвичайну пригоду, ризикуючи закохатися. Фільм Казанова. Останнє кохання (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бенуа Жако
В ролях: Венсан Ліндон, Стейсі Мартін, Валерія Голіно, Джулія Рой, Ненсі Тейт, Анна Коттіс, Хейлі Кармайкл, Крістіан Еріксон, Нейтан Віллкокс, Джесутасан Антонітасан


загрузка...