Фільм «Казахське Ханство. Алмазний меч» відображає події середньовічної давнини. Вони — немов луна від грізних ударів нещадного завойовника всесвіту Чингіз-хана, який залишив після себе не тільки безсмертну славу, але і численних нащадків. У цій кінострічці показаний один з них — узурпатор влади в орді Абулхаир Шайбані. В ході стрімкого розвитку сюжету, глядач спостерігає жорстокі звичаї того дикого часу, коли два спадкоємця Чингіз-хана — Керей і Жанібек — роблять все, щоб більша частина кочівників пішла до них від нікчемного правителя Абулхаїра Шайбані. Починається кривавий похід, в результаті якого в світі з’явиться новий народ — казахи.

Слід зазначити, що режисер Рустем Абдрашов не тільки створив захоплюючу кінострічку, але і віддав данину глибокої поваги своїм предкам. При всьому при цьому, найвища цінність картини полягає в тому, що всі події відбуваються на тлі історичної правди і реальних фактів з життя великого народу. Йде 15 століття. Протягом багатьох десятиліть нащадки Чингіз-хана нападають на чужі країни і створюють нові держави. У даній стрічці мова піде про Абулхаіре Шайбані, який силою захопив владу в Білій Орді.

А законні спадкоємці престолу в цей момент намагаються схилити частина кочових племен в свою сторону, щоб вони покинули тирана. Фільм Казахське Ханство. Алмазний меч (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рустем Абдрашев
В ролях: Kayrat Kemalo, Досхан Жолжаксинов та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress