Заможні парижани, що живуть в дев’ятнадцятому столітті, що входять у світське суспільство, вели особливий спосіб життя, кардинально відрізняється від повсякденності звичайних громадян. У кулуарах відбувалися інтригуючі події, що приховуються ретельно від загального огляду. Як відомо, будь-які створені громадськістю заборони і суворі обмеження придумані, щоб їх порушували при ліпшій можливості. Три представники богеми стають ініціаторами любовного трикутника. Двоє досить відомих, авторитетних чоловіків відчувають сильну закоханість в одну жінку, що відповідає їм симпатією.

Учасники незвичайного, заплутаного роману, намагаються викласти палкість розгорілися почуттів на папері, записуючи свої міркування у щоденниках і листах, призначених для предмета зітхання. Кожна зустріч стає одкровенням, де неможливо приховати емоційні пориви, що виникають при вигляді дорогої людини. Неприборкана пристрасть підштовхує на вчинення необачних вчинків. Фільм Куриоса (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Бажання вгамувати взаємну потребу в близькості, вони готові ігнорувати існуючі правила пристойності. Дивні взаємини розвиваються стрімко, створюючи безліч незручних моментів.

Режисер: Лу Дружині
Актори: Ноемі Мерлан, Нільс Шнайдер, Бенжамен Лаверн, Камелія Джордана, Аміра Касар, Скалі Дельпейра, Емільєн Діар-Детоф, Матильда Варньє, Мелоді Рішар, Деміен Боннар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress