Фільм Останній свідок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Давня мудрість говорить, що історію пишуть переможці. Для більшості людей давно не секрет, що під час військових дій часто відбуваються неоднозначні події, мільйони невинних гинуть, ще більше піддаються мукам і страждань, і часом важко виявити справжнього винуватця кривавих трагедій. Будь-яка війна – це, в першу чергу, довгострокова політична стратегія. Багато події замовчуються в інтересах дипломатичних відносин, матеріали справ засекречуються, а полиці покійних так і залишаються забутими і неотомщенными іменами в багатотомних архівах.

З роками дізнатися правду ще складніше, виникає величезна кількість лжесвідків, шахраїв і брехунів, які намагаються нажитися на горі цілого народу. Сумно відома Катинська бійня вважалася однією з найбільш жорстоких і бузувірських каральних операцій, проведених солдатами нацистської Німеччини в Польщі. Під час розправи загинуло близько двадцяти двох тисяч польських офіцерів, включаючи вище командування, і рядових воїнів. Вважалося, що в цих жахливих смерті винен фюрер, але свідчення очевидця страшних подій змусили англійського журналіста Стівена Андервуда засумніватися в причетності націонал-соціалістів до спецоперації.

Чоловік приїжджає в Росію, щоб знайти документальне підтвердження винності Сталіна в страхітливої трагедії людства. Фільм Останній свідок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петро Шкопяк
В ролях: Алекс Петтіфер, Роберт Вечкевич, Талула Райлі, Генрі Ллойд-Хьюз, Майкл Гембон, Уїлл Торп


загрузка...