загрузка...


Давня мудрість говорить, що історію пишуть переможці. Для більшості людей давно не секрет, що під час військових дій часто відбуваються неоднозначні події, мільйони невинних гинуть, ще більше піддаються мукам і страждань, і часом важко виявити справжнього винуватця кривавих трагедій. Будь-яка війна – це, в першу чергу, довгострокова політична стратегія. Багато події замовчуються в інтересах дипломатичних відносин, матеріали справ засекречуються, а полиці покійних так і залишаються забутими і неотомщенными іменами в багатотомних архівах.

З роками дізнатися правду ще складніше, виникає величезна кількість лжесвідків, шахраїв і брехунів, які намагаються нажитися на горі цілого народу. Сумно відома Катинська бійня вважалася однією з найбільш жорстоких і бузувірських каральних операцій, проведених солдатами нацистської Німеччини в Польщі. Під час розправи загинуло близько двадцяти двох тисяч польських офіцерів, включаючи вище командування, і рядових воїнів. Вважалося, що в цих жахливих смерті винен фюрер, але свідчення очевидця страшних подій змусили англійського журналіста Стівена Андервуда засумніватися в причетності націонал-соціалістів до спецоперації.

Чоловік приїжджає в Росію, щоб знайти документальне підтвердження винності Сталіна в страхітливої трагедії людства. Фільм Останній свідок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петро Шкопяк
В ролях: Алекс Петтіфер, Роберт Вечкевич, Талула Райлі, Генрі Ллойд-Хьюз, Майкл Гембон, Уїлл Торп

загрузка...