загрузка...


Дії фільму розгортаються в Парижі кінця дев’ятнадцятого століття. Знати тримає в своїх руках величезну владу, за допомогою якої може конкурувати навіть з силами самого правителя Франції. Марія ніколи не була в такому суспільстві, проте після заміжжя їй довелося зрозуміти, які люди насправді керують країною. Варто сказати, що дівчина не відчувала особливих почуттів до свого нового чоловіка. Вона перебувала у вкрай скрутному фінансовому становищі, і тільки весілля могла витягнути її з цього болота. У неї є батько, який перебував у великих боргах, і відчайдушно намагався забезпечити свою сім’ю.

Тому Марія довелося піти з рідного дому і вийти за багату і успішну людину. Але виявилося, що прикидатися закоханої дуже важко. Анрі є письменником, який страждає від нестачі уяви і таланту. Дуже скоро відносини пари звелися до самої звичайної рутини і нудного проведення часу. У якийсь момент Марія навіть починає подумувати про те, що надмірно поквапилася з заміжжям. Але все змінюється в той момент, коли панянка знайомиться з П’єром, який також займається поетичним мистецтвом.

Ось тільки П’єр, на відміну від Анрі, зумів пробудити в Марії емоції і почуття, про які вона вже давно забула. Між молодими людьми займається бурхливий, але гріховний, роман. Фільм Полуничка (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лу Дружині
Актори: Ноемі Мерлан, Нільс Шнайдер, Бенжамен Лаверн, Камелія Джордана, Аміра Касар, Скалі Дельпейра, Емільєн Діар-Детоф, Матильда Варньє, Мелоді Рішар, Деміен Боннар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress