Фільм Припинення вогню (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події картини відбуваються в двадцятих роках минулого століття. Протягом довгого часу, головний герой на ім’я Жорж подорожує по Африці. У чоловіка не було абсолютно ніякого бажання повертатися в рідну Францію. Вся справа в тому, що під час першої світової війни він пережив справжній жах. Отримані травми переслідує Жоржа досі, не даючи спокійно жити. Протягом багатьох років він біжить від самого себе, від своїх страхів. Але довгий БІГ стомлює будь-яку людину. Всім нам потрібен спокій і затишок, який можна відшукати тільки в рідних місцях.

Жорж розуміє, що більше не хоче бігти всупереч, і тому чоловік вирішує повернутися в рідне місто. У цьому містечку досі живе його брат на ім’я Марсель і мати. Брат головного героя отримав травму під час війни, ставши інвалідом. Коли Жорж повертається до Франції, він розуміє, що його країна змінилася, адже час не зупинити. Поки він не розуміє наскільки серйозні зміни, чи вийде у нього адаптуватися до нових умов?

Перед головним героєм встане кілька проблем, і головна з них-будь-яким способом отримати прощення від своєї сім’ї. Чи знайде Жорж своє нове місце в цьому бурхливому житті? Фільм Припинення вогню (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Еммануель Курколь
Актори: Ромен Дюріс, Селін Саллетт, Грегорі Гадебуа, Жюлі-Марі Парментье, Марівонн Шилтц, Wabinlé Nabié, Івон Мартін, Бенджамін Джангерс, Арно Дюпон, Морвенна Спаньол


загрузка...