В одну привабливу дівчину подобалося відразу кілька козаків. Але сама ж головна героїня мелодрами «Толока» дивитися онлайн, повністю безкоштовно в хорошій якості російською, віддасть своє серце тільки одному з них, а саме тому, хто зуміє визволити її рідного брата з турецького полону. Незважаючи на всю приреченість ситуації, один з молодих хлопців наважився погодитися на такі умови і приступити до його виконання.

Заручившись підтримкою своїх друзів, він відправився в обитель ворога, де все його товариші, крім нього самого полягли на ворожій землі. Він зумів пробратися в тил противника і визволити родича чарівною Каті. Але після повернення додому його чекало гірке розчарування, адже цей хлопець насправді виявився не її братом, а коханим. Сам же козак не готовий просто так змиритися з такою жорстокою обманом, тому дівчині, довелося поплатитися власним життям.

Навіть сама героїня прекрасно розуміла, яка ж доля її спіткає, і чекала від нього справедливого відплати. І час розплати не змусив себе чекати. Фільм Толока (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Іллєнко
В ролях: Дмитро Рибалевський, Сергій Романюк, Богдан Бенюк, Лейла Меметова, Олег Костюков, Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Олег Примогенов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress