Ця історія розгортається на Шетландських островах. Вікінги беруть участь у війні з армією безжальних берсерків. Воїни-берсерки практично повністю знищили королівство своїх суперників. Діти короля, що залишилися в живих, змушені тікати і ховатися в глибині Шетландських островів. Вони повинні не тільки знаходити собі нічліг і їжу, а найголовніше — рятувати свої життя від переслідувачів, які йдуть по їхніх слідах і вже практично наступають на п’яти. Молоді люди повинні зібрати всю свою мужність в кулак, щоб дати відсіч вбивцям-берсеркам. Британський малобюджетний історичний кінофільм повідає про часи вікінгів.

Кровожерне військо воїнів-берсеркер здійснює набіги на країну вікінгів, що знаходиться на Шотландських островах. Близькі короля, а також його вірні помічники змушені рятуватися втечею. Вони попрямували в саму глиб острова, щоб вціліти і не попастися під караючу зброю безжальних вбивць, які невідступно переслідують їх… Інгрід і її брати і сестри знаходяться в бігах від берсерків, які почали вторгатися в села, захоплювати, жорстоко використовувати жителів у грі, де місцеві проти загарбників, і якщо вони виграють, то виживають — тільки ніхто не перемагає.

Брати і сестри намагаються врятуватися після того, як вони жорстоко вбили і захопили їх місто. Тим не менш, Берсерки знаходяться на шляху, і хочуть включити їх в гру. Фільм Війна вікінгів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луїса Уоррен
Актори: Дарсі Лінкольн, Пітер Косгров, Victor Toth, Georgia Wood, Мішель Арчер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress