Футурологи припускають, що з розвитком цифрових технологій, друковані видання перестануть бути популярними і затребуваними, а після і зовсім зникнуть. Ніхто вже не буде перегортати глянцеві журнали, книги втратять свою актуальність, та й навіщо шукати який-небудь твір в надрукованому вигляді, якщо можна за секунду знайти текст в інтернеті. У чому експерти не помилялися, ось тільки бібліотеки перетворилися не в покинутий і пилові комори, а справжні розкішні музеї, доступ до яких отримували одиниці, і то з превеликою працею.

На планеті панував жахливий дефіцит паперу, передача простий записки на звичному листку вважалася кримінальним злочином. Виробництво будь-паперової продукції контролювали монополісти, зберігати і тим більше поширювати її суворо заборонялося. Адам, англійський учений і дослідник, давно мріяв відшукати стародавній папірус. Бажання було настільки сильним, що навіть загроза тюремного ув’язнення у разі виявлення реліквії, не змогла змусити юнака відмовитися від поїздки в Турин, звідки молодий чоловік і розраховував почати пошуки. Фільм Зламаний ключ (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Несподівано у тихому містечку відбувається кілька вбивств. Злочинець явно проводить якийсь таємничий обряд із використанням людських жертв. Кожен ритуал пов’язаний з біблійною тематикою і є своєрідним втіленням одного з семи смертних гріхів.

Режисер: Луїс Неро
В ролях: Рутгер Хауер, Майкл Медсен, Крістофер Ламберт, Вільям Болдуін, Джеральдін Чаплін, Франко Неро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress