Будь-яка тусовка стає яскравою і такою, що запам’ятовується, варто вступити справу сету, Евану і Фогелю. Як тільки у хлопців з’являється шанс закотити вечірку, давні шкільні друзі починають планувати дійство цілком-аж до покупки фальшивих паспортів, що підтверджують, що їм вже давно не сімнадцять. Хлопцям не пощастило опинитися в одних і тих же коледжах, тому після закінчення вони роз’їдуться по різних куточках величезної країни. Паті має бути грандіозним, адже після нього вони більше не зустрінуться. Так як міцну дружбу героїв завжди об’єднувало одне бажання-розлучитися з невинністю, заплановане свято повинно виконати заповітну мрію.

Вони — невдахи. Сет пухленький і незручний, але готовий на все заради мети. Еван занадто неприступний і ввічливий, поважає протилежну стать. А Фогель вже давно міг би опинитися з дівчиною в ліжку, якби не Його вічна доля потрапляти в халепи. Героям ще немає двадцяти одного року тому щоб досягти мети хлопці купують підроблені документи, але це породжує за собою нову ланцюг невдач. Фільм ЅирегПерцы (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопці без п’яти хвилин дорослі, але справлятися з такими труднощами поодинці досить важко. Чи відбудеться вечірка? Чи вийде у Сет, Евана і Фогеля на неї потрапити?

Режисер: Грег Моттола
В ролях: Джона Хілл, Майкл Сера, Крістофер Мінц-Плассе, Білл Хейдер, Сет Роген, Березня МакАйзек, Емма Стоун, Авіва Бауманн, Джо Ло Трульо, Кевін Корригэн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress