Дідусь молодого, професійного доктора в силу похилого віку починає відчувати періодично перевтома на роботі, тому йде на заслужений відпочинок, маючи намір передати сімейний багаторічний бізнес кому-небудь з гідних нащадків. Карлі, підхопила фамільну традицію, що послідувала шляхів досвідченого, старого родича, що займається ветеринарією, повертається в рідне містечко. Жінка приїжджає в невелике поселення, що знаходиться в штаті Міннесота, щоб взяти обов’язки з розвитку наследованного справи у власні руки. У місцях, де пройшло щасливе дитинство, вона зустрічається з давньою, шкільною подругою Мішель і її привабливим старшим братом Деном, який в старших класах був першим коханням і бойфрендом.

Вона з подивом розуміє, що колишні, романтичні почуття не пропали остаточно. Зараз чоловік є власником притулку для собак, і має серйозні взаємини з чарівною телеведучої, яка працює на популярному каналі місцевого телебачення. Перспективна зірка телеекрану отримує вигідну пропозицію для продовження професійної кар’єри в Нью-Йорку. У зв’язку з цим, закохані збираються одружитися найближчим часом і перебратися разом в мегаполіс. Незабаром таємна закоханість Карлі в колишнього хлопця стає занадто очевидною для оточуючих. Фільм Їж, Грай, Люби (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мішель збирається допомогти подружці і приймається робити активні спроби на переконання нерозсудливо брата не робити непоправну помилку, не одружуватися на дурною вертихвістка, яка не гідна його уваги. Вона всіляко втовкмачує родичу, що не варто їхати з насидженого місця, де він домігся певних успіхів.

Режисер: Крісті Уїлл
Актори: Джен Лиллей, Джейсон Сермак, Лі Мейджорс, Ліндсей Вагнер, Люсі Гест, Емілі Медісон, Едуард Віцке, Amelie Will Wolf, Tak Shinyei, Кендас Черчилль

загрузка...