загрузка...


Один — молодий хлопчина, який прекрасно розумів, як багато зробила для нього мати, яка заплатила за його освіту, але своїм нинішнім життям він не був задоволений. Йому доводилося працювати охоронцем, від цієї роботи його нудило, але нічого іншого він знайти не міг, тому-то йому доводилося постійно натягувати на себе форму, розчісуватися і йти в те місце, яке він ненавидів. Віддушиною в його поганою життя була дівчина, з якою Один з недавніх пір жив, але і з нею не все було так гладко, як хотілося герою. Нещодавно він пробував з нею пообніматься, не думаючи про секс, а вона відшила його, сказавши, що хоче спати, ніяких ніжностей вона не бажала.

Герой пробував поговорити з цим дівчиськом, але вийшов скандал, що його зовсім не обрадувало. Ось Один і вирішив побачитися зі своїми друзями, щоб трохи почитати реп, що його розслаблювало. В останній раз вийшло дуже непогано, але цим хлопцям було дуже далеко до того, щоб записати свою платівку, вони відмінно це розуміли. В один чудовий день Один познайомився з незвичайним хлопцем, який сказав, що хотів би запросити героя в одне місце, він був упевнений, що охоронцеві там сподобається. Один погодився і зустрівся з кількома людьми, які займалися троллінгом в глобальній мережі. Герой за ними недовго поспостерігав, йому так сподобалося це заняття, що він почав тусуватися з цими ОбЕзБаШеНнАя хлопцями та дівчатами. Йому було все одно, що, ображаючи інших людей, він міг довести їх до ручки. Одину не показалося дивним, що як тільки він захопився троллінгом, його життя почало змінюватися.

Спочатку йому запропонували роботу менеджера, на яку він з радістю погодився, а потім цей хлопець мало не опинився за гратами, оскільки його звинуватили в прямому образі білошкірих жінок. На цьому його пригоди не закінчилися. Фільм 001 Тролінг 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Gregg Gol Ding
В ролях: Бьянка фон Крейг, Філліп Кэйрс, Лорен Кейн, Джеремі Тернер, Gregg gol ding, Джессі Лі Сміт, Anne Luna, Керол Морі, Louis Morton

загрузка...