загрузка...


У центрі сюжету історія про суперечку двох друзів. А саме, головні герої фільму – Пауль і Тоні – вирішують урізноманітнити своє життя і укладають парі один з одним. Це дозволить їм не тільки розважитися, але і дізнатися, хто ж з них двох розумніші і хитріші. Йдеться про парі, в якому за Договором, всі речі і майно хлопців замикається на складі. Для Пауля і Тоні це справжнє випробування, тому що вони ні дня не можуть обійтися без гаджетів або інших подібних речей. Але перемога потрібна і тому й іншому. Тому, погодившись, вони здають всі речі на склад і залишаються на вулиці нагими без нічого.

Порушити заборону не можна, і в парі зазначено, що переможе той, хто протримається найбільше днів без своїх речей. Єдине правило, яке вони вносять в своє парі в якості поблажки один одному, це можливість раз в день взяти одну річ зі складу і користуватися нею. Але, коли настане ніч, цю річ необхідно повернути назад на складське приміщення.

І, саме, ця поблажка дає шанс і Тоні і Паулю виграти суперечку. Але, вони не можуть повернутися до себе в квартиру або відправитися гуляти кудись в місто. Фільм 100 речей та нічого зайвого (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Флоріан Давид Фіц
Актори: Флоріан Давид Фіц, Маттіас Швайгхефер, Міріам Штайн, Ханнелоре Ельснер, Вольфганг Штумф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress