загрузка...


Не дарма вважається, що справжні фахівці в будь-якій області вже народжуються такими. У тому числі і особи зі злочинними нахилами. Здається, у героїв цієї історії вже починають проявлятися не дужі здібності в не самої праведної сфері. Ніби за аналогією з американською компанією на чолі з відомим Оушеном, вони провертають грандіозні шахрайські заходи. Звичайно в масштабі їх віку, адже дітлахи ще вчаться в школі. Однак останнє придумане ними справа переходить всі межі. Жертва була знайдена випадково. В ході короткої бесіди їм вдалося з’ясувати, що ця людина дасть їм можливість нахабно скористатися його грошима.

Зрозуміло, без його згоди, але він нічого не дізнається… в «операції» братимуть участь всі одинадцять персон. У кожного певна роль в грі, яку він повинен вивчити як двічі два. Маленькі і милі на вигляд дітки збираються залучити в свою аферу безліч людей. Вони ще малі, але вже знають, як заговорювати зуби, переконувати і взагалі непогано розбираються в психології. Такий би талант, та в потрібне русло. Все йшло за планом і дрібні аферисти вже потирали руки в передчутті чималого куша.

Але раптово один з учасників виявився практично викритий. Треба рятувати ситуацію, адже повертати назад пізно, машина з добування фінансових коштів вже запущена… Фільм 11 дітей з Моршина (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аркадій Непиталюк
Актори: Владимир Горянский, Гарик Корогодский, Александр Скичко, Алена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолий Анатолич, Сергей Бабкин, Снежана Бабкина, Ксения Жданова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress