У фільмі «2 + 1» йдеться про молодого хлопця з Марселя на ім’я Самуель. Він безтурботний холостяк, веде вільний спосіб життя, проводячи час кожен раз з різними дівчатами, в пошуках справжнього кохання або так для розваги. Хлопець не завжди може згадати імена кожної дівчини, так як іноді зустрічі були швидкоплинними без тривалих відносин. Але ім’я тієї однієї, він напевно запам’ятає на все життя.

Крістін, ось та дівчина, чому ж вона так сподобалася йому свого часу, не зрозуміло, але ясно одне, вона мати його дочки. Одного разу в один прекрасний день, на порозі його будинку з’являється Крістін, без особливо зайвих слів вона вручає молодому татові немовляти, а сама у відповідь каже, у неї немає часу на його виховання і йде. Поміркувавши над ситуацією, хлопець розуміє, що сам він також не готовий, виховувати новонародженого немовляти, і йому потрібно поговорити з дівчиною, як бути далі. Далі з’ясовується, що вона вирушила подалі, від усього цього і полетіла жити в Лондон. Фільм 2+1 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нашому герою нічого не залишається робити, як відправиться на її пошуки, прихопивши з собою крихітку Глорію, та саме так звали цю прекрасну дівчинку, яка опинилася на руках молодого батька. Згодом після невдалих пошуків її матері, Самуель звикає і прив’язується до своєї дочки.

Режисер: Хьюго Желен
В ролях: Клемансо Поезі, Омар Сі, Карл Фаррер, Фелім Келлі, Річард Бенкс, Сьюзен Фордхем, Девід Лоу, Глорія Колстон, Анна Коттіс, Антуан Бертран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress