Аарон ріс безпритульним, поки Річардс Вільямс не усиновив бешкетника. Чорношкірий добрий чоловік навчив хулігана блискуче грати в теніс, але названий брат Селени чемпіоном реалізувати наданий шанс не поспішав. Виною відсутності чемпіонства була безпутна життя пустуна, що обожнює казино і дискотеки. У відповідальний момент тенісистові не вдається зосередитися на примарній меті. Особисті якості в дуелі грають завжди першорядне значення. Витривалість допомагає долати втому і біль. Коли м’язи сковує судома, вольові зусилля зумовлюють романтичну долю.

Неприборканий характер прийомної дитини не вдається примирити з одухотвореною особистістю. Поступове переміщення феєричного дарування до п’єдесталу давало надію, але систематичні зриви свідомості гальмували об’єктивні процеси. Запланований на двадцяти шестиріччя титул чемпіона Вімблдону повинен був здійснитися природним чином. Розконцентрація не дозволила легко впоратися з поставленим завданням. Фільм 7 днів у пеклі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У фіналі накопичена втома зіграла з Аароном злий жарт. Тривалий на тиждень матч між Пулом і Вільямсом протікає мляво і стійко. В останній момент Аарон не здатний подати круглу сферу в майданчик.

Режисер: Джейк Зиманский
В ролях: Енді Семберг, Кіт Харінгтон, Фред Армисен, Девід Копперфілд, Кріс Еверт, Уїлл Форте, Філіп Хаммар, Джим Лемплі, Хоуї Мэндел, Джон Макінрой

загрузка...