Вважається, що красиво жити не заборониш. Особливо Діку Харперу, герою фільму «Аферисти Дік і Джейн», якого нещодавно призначили віце-президентом солідної компанії «Глободайн». На радощах любитель життя без обмежень затіяв будівництво басейну площею півдвору і прихопив кредит у банку. Стрімке кар’єрне зростання обіцяв небачені можливості, проте несподівано справи корпорації виявилися не такі щасливі, як уявлялося Гарпера. Незабаром після підвищення Діку відкрилася дуже неприємна правда: «Глободайн» виявилася банкрутом, її акції стрімко впали в ціні, а співробітники компанії, і він в їх числі, виявилися звільненими.

А між тим його дружина Джейн, обрадувана призначенням чоловіка, встигла залишити нецікаву роботу в турбюро і зібрався сидіти вдома. Кредит повис на сімействі Харперов тяжким вантажем, нікчемні співбесіди не допомогли знайти нову роботу, а спроба Діка стати маляром і зайнятися халтурою разом з гастарбайтерами завершилася тим, що його ледь не депортували в Мексику.

Коли ж з дому Харперов зник навіть телевізор, подружжя задумалися: а чи не стати їм грабіжниками? Фільм Аферисти Дік і Джейн (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дін Парізо
В ролях: Джим Керрі, Теа Леоні, Алек Болдуін, Річард Дженкінс, Енджі Хармон, Джон Майкл Хіггінс, Річард Берджі, Карлос Джекотт, Аарон Майкл Дрозин, Глорія Гараюа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress