Фільм Афтепаті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги знаходяться два абсолютно різних хлопця, у яких однакова мета в житті. Більше всього на світі головні герої хотіли б укласти контракт з відомою звукозаписною студією, куди прагне потрапити кожен музикант. Це здійснити досить важко, але хлопці готові подолати всі випробування і труднощі, щоб у кінцевому підсумку досягти всіх своїх цілей і влаштувати своє життя так, як хотілося б. Їм набридло жити так, як диктує їм доля, тому герої хочуть щось змінити у власних життях, щоб нарешті диктувати долі свої правила. Правда, вони ще навіть не уявляють, з якими реальними проблемами доведеться зіткнутися вже найближчим часом.

Втім, це питання їх мало хвилює, адже вони чітко розуміють, що повинно вийти в кінцевому підсумку. Ситуація ускладнюється тим, що у хлопців досить мало часу на здійснення своєї мрії. Вони повинні укласти довгоочікуваний контракт із звукозаписною студією до того моменту, поки не будуть неминучі події в житті кожного з них. Справа в тому, що першому хлопцю належить поступати в коледж, тому йому потрібно поквапитися з усіма своїми музичними планами. Фільм Афтепаті (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Другого пощастило найменше, адже він відправляється на службу в армію через кілька миттєвостей. Ці події значно ускладнюють життя кожного, але головні герої готові боротися до самого кінця, щоб отримати заповітний контракт.

Режисер: Йен Едельман
В ролях: Шеллі Хенніг, Енді Баклі, Эймин Джозеф, Уиз Халіфа, Блер Андервуд, Тейяна Тейлор


загрузка...