Фільм Агентство розставань (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінострічка розповідає історію про двох жінок, які відкрили своє агентство, щоб допомагати людям розривати відносини з набридлими партнерами. Вони завжди знайдуть спосіб розірвати навіть міцні відносини. Агентство відвідують і хлопці, і дами і нашим героїням доводиться вислуховувати різні любовні історії. Звернулися за допомогою, щоб покінчити з відносинами, потрапляють в різні колотнечі і, отже, шкодують, що не поговорили з колишніми улюбленими відверто.

Так чи чесно чинити так з вже нелюбимими людьми? А ось на це питання ви відповісте самі. Дві жінки, цинічні в любові, створили агентство, призначене для розставань. Це як спосіб для нужденних уникнути негативних емоцій і продовження свого життя. Але здавалося б, це дуже негативна і емоційна робота, але для головних героїв це те що треба.

Історія про двох жінок, яких об’єднує цинічне ставлення до любові, що вирішили відкрити агентство розставань і допомагати людям розривати відносини з набридлими партнерами. Фільм Агентство розставань (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мадлен Самі, Джекі ван Бик
Актори: Мадлен Самі, Джекі ван Бик, Джеймс Роллестон, Селія Паквола, Ana Scotney, Jaquie Brown, Джемейн Клемент, Angella Dravid, Коен Холлоуей, Оскар Кайтлі


загрузка...