Фільм «Айкарлі їде в Японію» (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p. Карлі тринадцять років, вона пустотлива і дуже непосидюча дівчинка, яка іноді не знає, куди дівати весь свій потенціал і веселий характер. Зараз вона живе зі старшим братом Спенсером, йому двадцять шість років і сестрі він здається надто занудливым і правильним. При цьому брат не обмежує сестру у вільному часі. І ось дівчинка вирішує зробити власну підліткову передачу в інтернеті. Діти і підлітки повинні надсилати власні кліпи, які вони зняли і створили в домашніх умовах, Карлі буде їх оцінювати і обговорювати.

Все починалося як жарт, але потім її проект отримав величезну популярність, а сама Карлі стали інтернет зіркою. Два друга їй будуть допомагати вести проект і своя порція слави їм також дістанеться.

Тут показуються їх життя, проблеми, ведення програми, шкільні злети і падіння і багато іншого. Все цікаво розвивається і планомірно закручується. Фільм Айкарлі їде в Японію (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Хофер
В ролях: Міранда Cosgrove, Дженнет Маккарді, Нэйтан Кресс, Джеррі Трейнор, Мері Шир, Елейн, Еллі Матсумура, Джонатан Мангум, Майкл Мюррей Батлер, Брендон Перріш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress