Вашій увазі надається фантастична сімейна комедія під назвою «Альбіон: Зачарований жеребець». Головна героїня — дівчинка на ім’я Еві. Все навколо вважають її дуже дивною. А однолітки навіть не хочуть з нею дружити, оскільки вона поводиться не так як інші. Але Еві абсолютно не хвилюється з цього приводу, так як вона придумала собі вигаданий світ, в якому їй дуже комфортно. Найбільше дівчинка любить спілкуватися з кіньми, їй навіть здається, що вони її розуміють і розмовляють з нею.

Тому, як тільки у головної героїні з’являється вільна хвилина, вона йде до стайні і спілкується там зі своїми друзями. І ось одного разу вона пішла в ліс пройтися після важкого дня з однолітками, а зустрічає там незвичайного коня на ім’я Даг Діа. Незвичайний він тому, що насправді вміє розмовляти, Еві навіть не доводиться фантазувати. Він просить дівчинку залізти на нього і поїхати разом з ним в одне місце. Головна героїня навіть не задумалася, а відразу ж погодилася. І не даремно, тому що кінь привіз дівчинку в чарівну країну. Виявляється, там є стародавня легенда, в якій сказано, що коли дівчинка верхи на коні приїде в їхню країну, то зло повністю зникне. Еві розуміє, що ця легенда саме про неї.

Чи так це насправді? Можете дізнатися прямо зараз, подивившись цей фільм на нашому сайті в хорошій якості. Фільм Альбіон: Зачарований жеребець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кастілло Лендон
В ролях: Дженніфер Моррісон, Деніел Шарман, Дебра Мессінг, Стівен Дорфф, Джон Кліз, Ліам Макінтайр, Річард Кайнд, Джонні Секвойя, Райан О ‘ Нан, Кастілло Лендон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress