Фільм Алекс Стрейнджлав (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Геройамериканской комедії «Алекс Стрейнджлав» Алекс Трулав навчається у старших класах школи. Він належить до тієї категорії студентів, яким пророкують велике майбутнє. І справді, хіба Алекс не вартий щасливого життя? Він – круглий відмінник, але назвати його занудою і ізгоєм у класі та школі неможливо. Він чудово відчуває себе серед однолітків, є президентом класу і вважається хлопцем з лідерськими якостями, здатним зібрати навколо себе однодумців для досягнення поставленої мети. В особистому житті Алекса теж все чудово.

У нього є чарівна дівчина Клер, яку він любить. І все залишається чудовим до тих пір, поки в житті старшокласника не з’являється диявол у людській подобі, який піддає його непростого випробування. Таким дияволом стає неймовірно харизматичний хлопець Елліот. Трулав не може не звернути на нього уваги.

Такі, як Елліот, помітні навіть у великому натовпі. І саме Елліот змушує зразкового учня і ідеального хлопця задуматися про зміну сексуальної орієнтації. Фільм Алекс Стрейнджлав 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крейг Джонсон
В ролях: Айден Майэри, Вільям Рэгсдэйл, Мадлен Вайнштейн, Джоенна Адлер, Антоніо Марциале, Ізабелла Амара


загрузка...