Минуло вже 13 років після закінчення школи. Молодь стала дорослішою з відповідальним підходом до справ. Поява інформації про запланований захід з приводу зустрічі випускників, змусило друзів відправитися в будинок, де пройшли дитячі та юнацькі роки Мішеля. Тут відбулася зустріч з батьком, який втратив дружину. Джим зустрічається з сусідкою Карою. У найнесподіваніший момент друзі побачили Стіфлера, після чого вони разом починають підготовку до свята. У ранкові години компанія їде на пляж, де вони зустрічають знайомих дівчат. Відбувається конфлікт і Стифлер вирішує «справити нужду» в контейнер, що належав кривдникам.

Потім він бере автомобіль і знищує їх мотоцикли для переміщення по воді. З настанням ночі всі вирушають на водоспад. Там старшокласники святкують повноліття. Тепер Джим повинен доставити іменинницю додому, але через сп’яніння вона пристає до героя і повністю роздягається. Правда потім засинає. У Кевіна свою пригоду, адже він прокинувся вранці в ліжку з Вікі. З’являється докори сумління з приводу можливої близькості.

На другий день один з хлопців затіяв вечірку як у шкільні роки, але вона не вийшла. Всі вже зовсім інші і неможливо відтворити колишню атмосферу. Фільм Американський пиріг: Всі в зборі (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Харвитц, Хейден Шлоссберг
В ролях: Джейсон Біггз, Елісон Хенніген, Шонн Вільям Скотт, Кріс Клейн, Томас Іен Ніколас, Едді Кей Томас, Тара Рід, Мена Суварі, Юджин Леві, Дженніфер Кулідж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress